SVEIKI,

EL. MARKETINGO SPECIALISTĖ
e-verslo dnr įkūrėja

01

apie mane

Gali būti koks nori geras specialistas, žinoti komunikacijos ir WEB subtilybes, išmanyti SEO, UI/UX, bet patikėkite, MARKETINGAS YRA KARALIUS.

Reikėjo savo bandymais patirti, kad dizainas, prekė ar paslauga tai yra tik apie 20% sėkmės, o visa kita yra MARKETINGAS. Daugybė talentingų specialistų, kurie tikrai yra puikūs, tiesiog nemoka savęs parduoti. Daugybė puikių paslaugų ir prekių numiršta, nes nebuvo gero marketingo.

Aš mokiausi programavimo, SEO, dizaino ir… kažko trūko iki sėkmės, kol nesudalyvavau Ramūnas Karpuška (Ray) mokymuose apie pardavimus. AČIŪ JAM, nes ledai išjudėjo.  Supratau, kad nei pardavėjas, nei komunikacijos specialistas, nei tinklapių dizaineris ar programuotojas nesukurs svetainės, el.parduotuvės ar produkto, kuris parduotų. Visa esmė,  KAIP bus sudėliotas marketingas. 

Supratus, kad būtent tai man yra įdomu ir tai atneša sėkmę, sekė daugybė mokymų, analizių, praktinių bandymų pas pasaulinius marketingo mentorius RUSSELL BRUNSON, TODD BROWN. Jie superiniai praktikai, jų strategijos VEIKIA

Gilesniam kliento elgesio ir psichologijos pažinimui baigiau KTP (kognityvinės elgsenos terapijos) praktiko kursą, NLP (neuro lingvistinį programavimą). Įgijau žinias pas šios srities lyderį, puikų specialistą Kain Ramsay.

Grafinio dizaino, branding’o žinias puikiai moko Deke McClelland, Von Glitschka, Nigel French. Fotografijos mentoriai Douglas Kirkland, David Hobby, Chris Orwig.

Kažkada su manimi pasidalino Ramūnas (Ray) savo žiniomis ir tai tapo mano sėkmės istorijos pradžia, dabar galiu dalintis žiniomis ir aš.

Galbūt tai bus kažkieno sėkmės istorijos pradžia arba tolimesnis kelias.

Asta Lukšaitė
https://everslodnr.lt įkūrėja

02

Portfolio

03

žinios

PHOTOSHOP
85%
ILLUSTRATOR
85%
CORELDRAW
60%
wordpress
95%
HTML5 & css
80%
JAVASCRIPT
30%
EL.MARKETINGAS
95%
SEO
80%
GOOGLE ANALYTICS
85%

04

Kontaktai

Galiu būt naudinga...

Nesvarbu ar esate start’apas, namų ūkis ar didelė įmonė, galite kreiptis į mane, jeigu reikia konsultacijos, mokymų ar norite užsisakyti paslaugas.

El.paštas: info@everslodnr.lt

Tel: +370 630 30424

NEMOKAMOS!
7 el.marketingo
taisyklės į pašto dėžutę?